Вінницька область, Калинівський район

«Моя мальовнича Україна»

Дата: 21.06.2019 10:38

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.18 червня у таборі проведено заходи, які були пов’язані з народознавством.?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.Перш за все діти здійснили заочну подорож «Моя мальовнича Україна», де познайомилися з мальовничими куточками нашої країни,на карті України робили наліпки тварин та рослин, відвідали бібліотеку міста Калинівки.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Також кожному загону було завдання скласти слово,що в загальному мало скластись речення усіх чотирьох загонів.

Діти із захопленням виконували усі завдання і з нетерпінням чекають наступного дня!!!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)