День працівника легкої промисловості

Дата: 07.06.2019 14:50

?????????¶?µ?µ ???·???±???°?¶?µ?????µТрадиційно, у другу неділю червня в Україна святкують День працівників легкої промисловості.
Цей день - професійне свято працівників та ветеранів галузі легкої промисловості. Саме завдяки ним населення областей і міст має можливість купувати якісну продукцію місцевого виробництва,адже сьогодні підприємства легкої промисловості, постійно удосконалюючи технологію виробництва, розширюють асортимент і поліпшують якість своєї продукції.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.
Сьогодні, ми завітали на урочисте вітання до коллективу ПрАТ "Калина". Їх праця дуже не легка, і її потрібно обов'язково цінувати, тому до підприємства були запрошені гості з міста, району та області.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.
Почесними гостями стали: Ігор Богданов - представник від Калинівської міськради, Любов Юршичина - дружина народного депутата України Петра Юрчишина, голова Вінницьких обласних профспілок, керівник ВЧ 3028 -Богдан Вакулко, Григорій Федонюк - директор Калинівського технологічного коледжу, та інші представники влади району.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.
Працівників нагородили квітами, преміями та подяками за сумлінну працю, високий професіоналізм і особистий вагомий внесок. Керівнику підприємства подарували картину та ікону Миколи Чудотворця, як оберіг.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Студентка КТК від імені навчального закладу подарувала присутнім запальні пісні та теплі слова привітань.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.У цей день від усієї душі вітаємо всіх робітників і фахівців, ветеранів підприємств легкої промисловості, всіх, хто причетний до галузі, що виробляє товари для населення, зі наступаючим святом! Бажаємо вам, дорогі трудівники, міцного здоров’я, нових трудових здобутків, процвітання, успіхів у праці, щастя і благополуччя у кожній родині!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)