Літній пришкільний табір ЗОШ №4

Дата: 04.06.2019 09:38

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора — канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером — це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг. Літо — найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Літо - це чудова пора для загартування та зміцнення здоров'я, можливість набратися сил для нового навчального року.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.
03 червня, відбулося урочисте відкриття пришкільного табору з денним перебуванням "Веселка", який допоможе учням продуктивно відпочити, набратися незабутніх вражень, покращити своє духовне та фізичне здоров'я.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.
Перший день літнього табору пройшов чудово. Всі діти взяли участь у веселому флеш-мобі, співали пісні,змагалися у веселій подорожі по країні Літляндії!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)