Калинівчанки з "Авангарду" - чемпіонки області по волейболу!

Дата: 28.05.2019 09:52

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.25-26 травня в спортивній залі Калинівської ДЮСШ "Авангард" проходив чемпіонат Волейбольної ліги Вінниччини серед жіночих команд, приурочений до 40-річчя м. Калинівки.
В змаганнях взяли участь 4 команди: «МХП-ОСДЮСШ» м.Вінниця, "Вінниця 2019", "Калинівка-2" і ДЮСШ "Авангард".
Ігри розпочались з вітального слова мера Калинівки Анатолія Шамалюка, усі учасник отримали солодкі подарунки від міськради.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.
Ігри пройшли в запеклій боротьбі та на високому спортивному рівні. У фінальній частині змагань боролись за 3 місце "Калинівка 2" та «МХП-ОСДЮСШ» м.Вінниця. Наші дівчатка поступились з рахунком 0:2 (23:25, 21:25).
За 1 та 2 місце змагались ДЮСШ "Авангард" та "Вінниця 2019". У цьому матчі фортуна була на боці калинівчанок, вони перемогли з рахунком 2:0 (25:20, 25:18), і стали чемпіонками області!
Склад команди: мс Буртова Олена, кмс Якушева Валерія, Шекіладзе Оксана, Буяльська Вікторія, Воронюк Юлія, Вабіщевич Лілія, Лужецька Варвара.
2??місце - «Вінниця 2019»
3??місце - «МХП-ОСДЮСШ» м.Вінниця
4??місце - «Калинівка-2» у складі: Броновицька Анастасія, Гончаренко Валерія, Дорошенко Єлизавета, Присяжнюк Софія, Страшкевич Світлана, Захарчук Олена, Яцина Поліна, Ярмолюк Дарія.
Також були визначені кращі гравці в номінаціях:
????кращий зв’язуючий - Яна Дімітрієва («Вінниця»)
????кращий нападник - Валерія Якушева («Калинівка-1»)
????кращий різносторонній - Оксана Шекіладзе («Калинівка-1)
????кращий блокуючий - Анастасія Корнелюк («МХП-ОСДЮСШ»)
????за спортивне довголіття - Альона Буртова («Калинівка-1»)
Тренери, учасники та глядачі вдячні міському голові Анатолію Шамалюку та міськраді за надання призів та подарунків.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)