Вінницька область, Калинівський район

Сортування сміття

Дата: 27.05.2019 16:35

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ?????????????°?????? ????????????Відповідно до частини 1п) і ст. 32 Закону України «Про відходи» визначено, що серед заходів щодо обмеження та запобігання негативному впливу відходів на навколишнє природне середовище та здоров’я людини заборонено: з 1 січня 2018 року захоронення неперероблених (необроблених) побутових відходів. Відповідно до цього несортоване сміття на новий полігон прийматись не буде! Старий полігон з 25.05.2019 не функціонує! Шановні мешканці, не забуваємо, щоб ваше сміття прийняли на новій сортувальні станції, його потрібно розсотувати на: пластик, скло і папір, дякуємо за розуміння!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)