Вінницька область, Калинівський район

Урочисте складання присяги у ВЧ 3028 ім. І. Богуна

Дата: 27.05.2019 09:17

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.25 травня, у військовій частині 3028 Національної гвардії України м. Калинівка, перша партія, у складі 33-х бійців строкової служби, склали військову присягу на вірність Батьківщині та українському народові перед лицем своїх командирів, батьків, рідних та товаришів.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.
Молодих бійців, від імені Калинівської громади привітав заступник міського голови Олександр Щьов, побажав наснаги, легкої служби і відданості Україні, адже бути гарантом безпеки та правопорядку країни - це велика відповідальність.
Після завершення свята відбувся святковий концерт військового оркестру полку, потім відбулась зустріч командування частини з рідними та близькими військовослужбовців.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)