Вінницька область, Калинівський район

Мої роки - моє багатство!

Дата: 23.05.2019 10:30

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.Ще одна ювілярка нещодавно відзначила своє 95-річчя. Ірина Павлівна Кіліхевич, жителька села Дружелюбівка, пережила багато подій у своєму житті, сильна жінка, вправна мама, свекруха, бабуся і прабабуся.
З нагоди такої події, представники Калинівської міськради завітали до ювілярки у гості, привітали від імені усієї громади, і домовили, що обов'язково зустрінемось на її 100-річчя.
95 років — це велика цифра, що зовсім трохи відокремлює від вікового ювілею! Ми від щирого серця хочемо привітати Вас з цим святом і щиро схиляємося перед вашою мудрістю. Бажаємо Вам, щоб Ваше здоров’я міцніло з кожним днем, а настрій було тільки сонячним. Нехай Ваш подальший життєвий шлях буде легким і світлим, а всі труднощі залишилися позаду в історії, яку Ви змогли гідно прожити.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)