До уваги розповсюджувачів зовнішньої реклами!

Дата: 16.05.2019 12:24

Фото без описуВідповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів Калинівська міська рада оприлюднює проект рішення «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами у місті Калинівка».

З повним текстом проекту регуляторного акту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися щоденно (з 8.00 до 17.00, перерва з 13.00 до 13.45, крім вихідних) у юридичному відділі, а також на сайті Калинівської міської ради (https://kalynivska-objednana-gromada.gov.ua/). Інформація про вказаний регуляторний акт буде розміщена у міській газеті «Прапор перемоги» та на Веб-сайті Калинівської міської ради.

Пропозиції та зауваження у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб до проекту рішення будуть прийматися протягом одного місяця з дати опублікування до Калинівської міської ради за адресою: 22400, Вінницька область, м. Калинівка вул. В. Нестерчука, 47 м. Калинівка. Телефон для довідок: 2-28-09

Порядок розміщення зовнішньої реклами в м. Калинівка - ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)