Вінницька область, Калинівський район

Наймасштабніше поле з штучним покриттям громади

Дата: 03.05.2019 11:20

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.На День міста, 25 травня відбудеться відкриття наймасштабнішого поля з штучним покриттям Калинівської ОТГ на базі ДЮСШ "Авангард". Будівництво знаходиться на останніх етапах, робітники плідно працюють, адже все найкраще - дітям!

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.
У свою чергу, вихованці і тренери ДЮСШ «Авангард» показують свій високий рівень професіоналізму, команди різних відділень та вікових категорій постійно привозять нові нагороди із змагань області, Всеукраїнських змагань і навіть Міжнародних. Хлопці та дівчата день у день займаються не покладаючи рук, прислухаються до порад і настанов своїх тренерів. Наші спортсмени входять до кращих збірних і прославляють громаду .

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)