Вінницька область, Калинівський район

Великодня соціальна допомога

Дата: 26.04.2019 17:24

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.Діти – це наше майбутнє, це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього нашого світу.
На жаль, не всі батьки можуть забезпечити своїх малюків, деякі через обставини, а деякі через бажання, тому наш обов’язок допомагати тим, хто потребує цього.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.
Зовсім скоро Великдень, тому перед цим святом допомогу від Калинівської міської ради отримували діти позбавлені батьківського піклування та діти, які перебувають в складних життєвих обставинах. Малюки та їх сім'ї отримали пакунки з смаколиками (паску, борошно, солодощі і вироби з пшениці).

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)