Вінницька область, Калинівський район

СБУ припинила діяльність диверсійно-терористичної групи спецслужб РФ на території нашої держави – Василь Грицак (відео)

Дата: 18.04.2019 08:49

Співробітники Служби безпеки України припинили діяльність на території нашої держави диверсійно-терористичної групи спецслужб РФ. Про це на спільному брифінгу з Головним військовим прокурором Анатолієм Матіосом повідомив Голова Служби Василь Грицак.

Оперативники контррозвідки Служби затримали сімох учасників групи, двоє з яких є кадровими офіцерами російських спецслужб. «Сьогодні зранку був затриманий ще один спільник диверсантів», додав Голова СБУ.

З початку 2017 року на територію України з Росії і так званої «ДНР» було направлено декілька автономно діючих бойових диверсійних груп російської військової розвідки для ліквідації офіцерів спецслужб України. «Одна із таких груп 27 червня 2017 року вчинила терористичний акт у центрі Києва, підірвавши автомобіль генерала Головного управління розвідки Міністерства оборони України Максима Шаповала, унаслідок якого він загинув»,  наголосив Василь Грицак.

Далі за посиланням на офіційний сайт Служби безпеки України http://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/2/view/5976#.rf0twAv2.dpbs