Вінницька область, Хмільницький район

Відділ освіти Калинівської міської ради інформує:

Дата: 17.04.2019 17:45

Згідно з пунктом 6 Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16 квітня 2018 року № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» Калинівська міська рада оголошує  прийом заяв про зарахування учнів до 1-го класу на 2019-2020 навчальний рік у заклади загальної середньої освіти Калинівської міської об’єднаної територіальної громади з 23 квітня по 31 травня 2019 року.

Заяви подавати керівникам закладів освіти.

Умови зарахування розміщено на сайтах закладів.