Вінницька область, Калинівський район

Культура на дорозі для вихованців 7-го садка

Дата: 04.04.2019 16:05

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.Дошкільний навчальний заклад № 7 прагне забезпечити своїм вихованцям якісну, універсальну освіту, забезпечити високий рівень загальної культури, в тому числі і культури на дорозі. Дотримання правил безпечного життя має стати усвідомленою необхідністю.
Однією з важливих проблем у забезпеченні безпеки дорожнього руху є профілактика дитячого дорожнього транспортного травматизму в дошкільному закладі.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.
Вихователі середніх та старших груп разом із працівниками поліції 3 квітня 2019 року провели освітній профілактичний захід «Веселий світлофор» з питань безпеки життя, дотримання правил дорожнього руху та запобігання дитячого травматизму на дорозі.
Усі учасники отримали позитивні емоції: діти закріпили свої знання, уміння, навички та отримали пам’ятки, педагогічний колектив та працівники поліції – подяки.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)