ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Стратегічного плану розвитку Калинівської об’єднаної територіальної громади

Дата: 26.03.2019 09:03

Фото без описуВ рамках розробки «Стратегії розвитку Калинівської міської об’єднаної територіальної громади до 2020-2030 року» серед представників громади (юридичних та фізичних осіб) оголошується збір пропозицій щодо ідей проектів, які дозволять сформувати План заходів з реалізації Стратегії.

Якщо Ви маєте власну ідею, яка би в перспективі мала бути реалізована в громаді та відповідає сформованим робочою групою стратегічним та операційним цілям Стратегії (структура цілей стратегії додається), запропонуйте її до реалізації шляхом заповнення проектної пропозиції за формою (додається).

Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати наступним критеріям:

1. Повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.
  2. Термін реалізації проекту – не більше як 3 роки (2020 – 2022 роки).
  3. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.
  4. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.
  5. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається (Додаток 1).
  6. Проектна ідея стосується однієї із операційних та Стратегічних цілей розвитку Калинівської громади  (Додаток 2).
  7. Проектну ідею має бути надіслано не пізніше 16.00 год 5 квітня 2019 року.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: olenagaidei@gmail.com з поміткою «Проекти». Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь ласка, до спеціаліста з питань підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій відділу бухгалтерського обліку Гайдей Олени Віталіївни  за тел. 2-14-30.

Запрошуємо усіх осіб, зацікавлених у розвитку своєї громади, органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею (-ї) проекту (-ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Додаток-форма

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)