Вінницька область, Калинівський район

Традиційний «Суботник» у ЗОШ №1

Дата: 25.03.2019 11:51

Світлина від Калинівська міська рада.Кожна людина є господарем у власному домі – це стосується не лише власної оселі, а й благоустрою кожного населеного пункту, та й держави загалом. А школа - наш другий дім. І у ньому має бути чисто та затишно.

Світлина від Калинівська міська рада.
22 березня з метою поліпшення санітарного та естетичного стану території ЗОШ №1 м.Калинівки, учні 5-11 класів та вчителі вийшли на традиційний «Суботник». В результаті було впорядковано пришкільну територію: спортивний майданчик, квіткові клумби, прибрана територія біля центрального входу та навколо приміщення школи. Дітки, як мурашки, підмітали, загрібали, впорядковували клумби. Працьовитість учнів забезпечила гарний настрій та ефективну роботу.

Світлина від Калинівська міська рада.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)