Вінницька область, Калинівський район

Засідання круглого столу з справ сімей, котрі перебувають у складних життєвих обставинах

Дата: 21.03.2019 14:14

Світлина від Калинівська міська рада.21 березня 2019 року Калинівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Центру проведено засідання круглого столу з спільно з Службою у справах дітей Калинівської РДА, інспектором ювенальної превенції Калинівського відділу поліції, представниками бюро безоплатної правової допомоги з метою налагодження механізму взаємодії суб’єктів соціальної роботи у забезпеченні соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у випадках виявлення жорстокого поводження з ними, та безпосередньої загрози їх життю або здоров’ю.

Світлина від Калинівська міська рада.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)