Вінницька область, Калинівський район

Профілактичний рейд по неблагополучним сім'ям

Дата: 20.03.2019 12:21

Світлина від Калинівська міська рада.19 березня 2019 року головним спеціалістом з гуманітарних питань Калинівської міської ради, спільно з представником Калинівського ВП ГУНП у Вінницькій області та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено профілактичний рейд в м. Калинівка та с. Дружелюбівка. Під час проведення профілактичного рейду перевірено умови проживання 3 сімей, в яких проживають 9 дітей.

Світлина від Калинівська міська рада.
3 батьками проведено профілактично-роз’яснювальну бесіду, щодо попередження насилля в сім’ї, торгівлі дітьми та наголошено на особистій відповідальності, передбаченій чинним законодавством, за неналежне виконання батьківських обов’язків відносно дітей, ведення здорового способу життя, створення належних умов для проживання та розвитку дітей. За результатами рейду складено відповідні акти.

Світлина від Калинівська міська рада.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)