«Дитяча ліга», серед дівчат 2004-2005 р

Дата: 18.03.2019 12:17

Світлина від Калинівська міська рада.14-17 березня в місті Івано-Франківськ пройшли змагання ІІІ туру Чемпіонату України «Дитяча ліга», серед дівчат 2004-2005 року народження, де 9 команд групи «А» і «Б» змагались за путівки до фінальної частини чемпіонату.

Світлина від Калинівська міська рада.

Вихованки Калинівської ДЮСШ «Авангард» проявили характер та майстерність обігравши команди м. Скадовськ «Скадовськ», м. Запоріжжя ДЮСШ «Орбіта» , м. Покровськ Донецької обл., м. Маріуполь ВК «Левиці», м. Полтава  КЗ Полтавська ДЮСШОР №3 з рахунком 3:0 , у партіях дівчатка  набрали 15 очок і увійшли до фінальної частини, з одним заліковим очком.

Світлина від Калинівська міська рада.

Зараз наша команда займає ІІІ місце після команд м. Луцьк та м. Біла Церква. Фінальні змагання пройдуть наступного місяця у місті Луцьк.

Калинівську команду готували тренери і майстри спорту: Дуніна Л. Р., Васяк Т. І., Лужецька О. М. Склад команди: Вабіщева Лілія, Присяжнюк Софія, Дорошенко Єлизавета, Броновицька Анастасія, Воронюк Юлія, Лужецька Варвара, Гончаренко Валерія, Вдовиченко Світлана, Воротніченко Валентина.

Тож побажаємо нашій команді успішно виступити у фінальній частині чемпіонату!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)