Вінницька область, Калинівський район

Міський етап Всеукраїнського огляду-конкурсу екологічних агітбригад «Земля – наш спільний дім»

Дата: 15.03.2019 14:04

Світлина від Калинівська міська рада.11 та 13 березня на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Калинівки відбувся міський етап Всеукраїнського огляду-конкурсу екологічних агітбригад «Земля – наш спільний дім» за темою «Моя мала Батьківщина», в якому взяли участь 5 команд закладів загальної середньої освіти громади. Призерами конкурсу стали учні ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Калинівки (ІІ місце, керівник команди - Янушевич Людмила Вікторівна) та ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Калинівки (ІІІ місце, керівники команди - Марцун Світлана Михайлівна та Черняк Олеся Костянтинівна). Переможець конкурсу, агітбригада Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназії (керівники - команди Мушенко Валентина Сергіївна, Борівська Марина Марянівна), 19 березня представлятиме наші заклади в області. Побажаємо їм успіху.

Світлина від Калинівська міська рада.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)