Вінницька область, Калинівський район

День українського добровольця.

Дата: 14.03.2019 12:17

Картинки по запросу день українського добровольцяВ Україні 14 березня відзначається День українського добровольця.
Його встановлено рішенням Верховної Ради від 17 січня 2017 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.
Своєю самовідданою службою та героїчними вчинками добровольці вкотре доводять, що неможливо здолати тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.
Бажаємо Вам, шановні добровольці, мирного неба, міцного здоров’я, сімейного затишку, злагоди та благополуччя.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)