Вінницька область, Калинівський район

Зустріч з легендою

Дата: 14.03.2019 10:12

Світлина від Калинівська міська рада.Вчора, 13 березня у приміщенні Калинівського районного будинку культури відбулась зустріч з героєм АТО, майором Збройних сил України, командиром 13-го окремого аеромобільного батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади, довіреною особою президента Петра Порошенка, Олександром Порхуном.
29 липня 2014 року штурмова група під керівництвом Олександра Порхуна взяла під контроль та утримувала Савур-могилу, що в подальшому позитивно вплинуло на хід операції з найменшими втратами серед особового складу та техніки. В ході операції О.Порхун отримав контузію III ступеня, але продовжував виконувати поставлені завдання. Це людина, котра пішла на війну, задля нашого спокою та мирного неба над головою.
Олександр Володимирович розповів для присутніх (зал був заповнений повністю) про своє життя на війні, про те як розвинулась армія за часи війни на Сході і чому він підтримує кандидата у президенти України Петра Порошенка.
В кінці свого Олександру було вручено букети квітів, але це напевно, найменше, що ми можемо зробити для героя.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)