Жіночий день у Калинівській громаді

Дата: 06.03.2019 16:33

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Жінки – це найбільший скарб людства. Є скарби, які заховано в землі, а є такі, що знаходяться на поверхні й кожен день приносять радість своєю красою. І сьогодні, у Калинівській ОТГ вітали тих, хто покладає своє життя, любов і турботу на благо громади, працюють безупинну, жінок, берегинь нашого роду.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.
У приміщенні Калинівського районного будинку культури, 6 березня відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. Творчі колективи виконували пісні та запальні танці, учениці Калинівського технологічного коледжу презентували власну колекцію одягу, були і гімнастичні номери від маленьких вихованок спортивної школи, не залишились осторонь і юні джентльмени з місцевого садочку. Своїми виступами, своєю емоційністю виконання, артистам вдалося здивувати всіх, тому, затамувавши подих, слухачі насолоджувалися чудовим виконанням, а після кожного виступу щедро нагороджували Калинівських артистів оплесками. Військовий духовий оркестр ВЧ 3028 ім. Івана Богуна, дарував присутнім красуням весняні мелодії, котрі зачарували усіх.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Міський голова Анатолій Шамалюк від імені усіх чоловіків привітав із найжіночнішим святом весни і з побажаннями любові у серці, добробуту у кожному домі, миру та злагоди, вручив квіти та грамоти від Калинівської міської за багаторічну сумлінну працю, активну громадську діяльність, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного жіночого дня нагородив представниць навчальних і дошкільних закладів, військових частин, комунальних підприємств та закладів, закладів охорони здоров’я та органів самоорганізації населення.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.
Народний депутат України Петро Юрчишин, на жаль, не зміг завітати на жіноче свято, але передав чудовий букет квітів для присутніх дам, і разом з тим побажав щирого серця, міцного здоров’я, нев’янучої молодості та багато взаємного кохання!

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.
Приємним видався передсвятковий концерт, жінки з блиском в очах та посмішками на вустах радо зустрічали всіх учасників заходу, аплодували та віддавали їм свої щирі емоції, адже святкові дійства на 8 Березня завжди були особливими, тому що весна, як і жінка дає початок розвитку і розквіту природи та життя. Саме жінка, як природні стихії і явища має різнобарв'я емоцій, настроїв, дій і вчинків. Вона як буревій може знищити все на своєму шляху, і як новий день дати воскресіння. Жінка — неповторна і непередбачувана, така проста і водночас нездоланна, сильна і слабка, ніжна і терпка. Багато можна віднайти порівняльних слів, епітетів і зворотів, але рух — це життя, а життєва енергія — це жінка.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)