Вінницька область, Калинівський район

"Проліски надії 2019"

Дата: 28.02.2019 15:41

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

З метою підтримки й розвитку українського мистецтва, пропаганди мистецьких національних надбань і кращих зразків світової класики, підвищення рівня виконавської майстерності творчих колективів 25 та 27 лютого на базі ЗОШ №1 міста Калинівка відбувся міський етап обласного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2019».

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.
На фестивалі були представлені творчі колективи всіх закладів загальної середньої освіти Калинівської міської ОТГ. 7 виконавців візьмуть участь 14 березня у зональному обласному концерті. Це, ансамбль учнів «Подільські зорі», Поліщук Надія Петрівна та ансамбль вчителів «Тоніка» (ЗОШ №1 м. Калинівка), дует учнів Калинівської ЗОШ №2-гімназії (Скорина Максим та Анастасі Яремчук), ансамбль вчителів «Мереживо душі», квартет та дует вчителів (ЗОШ №3 м. Калинівка).

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)