Третє місце привезли з Білорусі авангардівські хокеїсти

Дата: 25.02.2019 08:23

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

З 22 по 24 лютого у місті Мінськ, столиці Білорусі, проходив турнір з хокею на траві в приміщеннях серед юнаків 2003-2004 року народження.
"Відкритий Кубок Столиці" присвячений пам'яті заслуженого тренера Білорусії В.А. Жмакина. Участь приймали 10 команд з Білорусі , Литви, Росії та України.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.
У перший день ми грали проти команди з міста Гродно (Білорусія), і перемогли з рахунком 2-1, в другій грі, на жаль, поступились переможцям турніру м. Щьолково Московська область (Росія) з рахунком 2-6. На наступний день - нічия з Замосточье ( Білорусія) 3-3, та четверта гра найважливіша гра у підгрупі проти "Динамо" місто Суми закінчилась перемогою 3-2, це дало змогу нам боротись в останній день проти команди "Мінськ" за 3-4 місце, ми перемогли 3-1.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.
У підсумку наша команда зайняла третє місце з чим ми її вітаємо.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.
Тренер команди коментує: "Я задоволений грою своїх підопічних, цей турнір дав ще більше впевненості гравцям перед турніром, який буде проходити 4-6 березня у місті Калинівка присвячений О.І. Реві, який є засновником хокею на траві у місті Калинівка".
Склад команди: Юрков Богдан, Підвербний Владислав, Климчук Дмитро, Грубий Дмитро, Мед Вадим, Ясінський Олександр, Валь Олександр, Рябчук Сергій, Кобзюк Дмитро та тренер команди Бондарчук В.Ю.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)