Вінницька область, Калинівський район

Незабутня зустріч з бійцем ООС

Дата: 22.02.2019 12:27

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

5- й  рік йде війна на  Сході  України.  21 лютого 2019  року у загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №4 м. Калинівка відбулася зустріч учнів із тим , хто пройшов неоголошену війну – Зав’яловим В’ячеславом Сергійовичем.

Зав’ялов В’ячеслав розповів про тяжкі будні в зоні ООС( Луганщина), про соціальний обов’язок кожного чоловіка в державі, про роль жінки, а також розмірковував про те, якою має бути нація, аби держава була сильною, поділився власними думками щодо війни. Учні цікавилися здебільшого життям самих бійців у зоні бойових дій, міркуваннями щодо того, якою є ситуація нині на теренах держави та коли закінчаться смерті, війна, ворожнеча з Росією.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

— За вами майбутнє. Молоді зобов’язані ставати з кожним днем кращими. Якщо ви не думаєте про себе або свій саморозвиток — робите злочин проти нації, — сказав на зустрічі Зав’ялов В’ячеслав.

Зустріч справила на учнів велике враження. Дехто зізнався, що вирішив пов’язати своє майбутнє з військовою справою.

— Я почав краще розуміти бійців ООС, що вони відчувають, про що думають — розповідає учень 9 класу Недовіс Олег.

Директор школи Костюк О.П. та учні подякували воїну ООС щирими словами та подарували цікаву книгу. На згадку про подію всі разом сфотографувалися.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)