Вінницька область, Калинівський район

Міжнародний день рідної мови

Дата: 21.02.2019 09:06

Свято рідної мови за рішенням ЮНЕСКО відзначають 21 лютого всі народи Землі. Рідне, материнське слово для кожного є оберегом. Воно таїть у собі надбання віків, пам'ять усього народу, оберігає й передає всі виміри духовних скарбів поколінь.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Для нас Міжнародний день рідної мови, це свято української мови - одного з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники. Українська мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може гордитися наш народ.

Бережімо рідне слово, бо в ньому не тільки гомін лісів, переливи струмків, шепіт трав, а й високий дух пращурів, сила нашого сьогодення і поступ майбутній.

Сучасний світ знає, що державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в один народ. Це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку країни.

Бажаємо процвітання та якомога більшого існування нашій українській мові! Нехай живе наша рідна мова!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)