Вінницька область, Калинівський район

"До 30 річниці виводу радянських військ з Афганістану".

Дата: 18.02.2019 16:45

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

15 лютого 2019 року минуло 30 років з дня виведення радянських військ з Афганістану. За роки війни в Афганістані служили, за різними даними, від 620 тис. до мільйона радянських солдатів, втрати радянської сторони склали понад 15 тисяч осіб. Наші солдати віддали життя, виконуючи завдання, які поставило керівництво країни.

Віддаючи данину поваги тим, хто проявив найвищу силу духу, самовідданість, героїзм, виконуючи бойовий обов'язок в Калинівській загальносвітній школі І-ІІІ ступенів №2-гімназії провели заходи, присвячені 30-річчю виведення радянських військ з Афганістану. Було проведено лінійку  під назвою «Український біль - Афганістан»; вчитель історії Грицюк О.О. провела урок мужності для старшокласників «Афганістан у моїй душі»; бібліотекарем школи Логайчук Т.І. було проведено виставку художньої літератури присвячену війні на Афганістані; педагог-організатор Гунько Л.В.підготувала експозицію "До 30 річниці виводу радянських військ з Афганістану".

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)