Вінницька область, Калинівський район

Зміни у роботі соціального захисту

Дата: 14.02.2019 09:16

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Згідно з постановою КМУ від 16.01.2019 №18, відтепер в об'єднаних територіальних громадах акти обстеження матеріально-побутових умов сім'ї для призначення (відновлення) державної соціальної допомоги/соціальних виплат складаються та передаються до відповідних органів соціального захисту населення уповноваженими особами виконавчих органів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад у випадках, передбачених законодавством.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Тому, вчора Аракєлова Ірина Гарріївна начальник відділу державних соціальних інспекторів - головний державний соціальний інспектор управління праці та соціального захисту Калинівської райдержадміністрації, провела інформаційно-роз’яснювальну роботу серед працівників соціального захисту та уповноважених осіб Калинівської ОТГ. Ірина Гаріївна пояснила всі тонкощі заповнення актів обстеження матеріально-побутових умов сім'ї, поділилась досвідом з працівниками і  повідомила, що з радістю буде надавати практичну допомогу при виконанні уповноваженими особами покладених на них завдань.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)