Учительський день

Дата: 08.02.2019 12:53

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

8 лютого Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназія немов за помахом чарівної палички, перетворилася на місце, де дітей вчать не вчителі, а учні. За великі вчительські столи сіли учні 10-11 класів. З самого ранку учительську заповнювали щасливі новоспечені вчителі: історики, філологи, біологи, фізики, хіміки, математики, інформатики – всі усміхнені і вже не можуть дочекатись, коли зайдуть в клас і розпочнуть урок. Цього дня учнівським директором школи-гімназії була педагог-організатор Гунько Л.В., а заступниками з навчально-виховної роботи стали Басістий Роман (прем’єр – міністр Ради учнівського самоврядування) та Александрова Віолетта (віце-прем’єр міністр), заступником з виховної роботи - Яремчук Анастасія (міністр культури). Програма дня була насиченою та цікавою. Побувавши в ролі вчителя, учні 10-11 класів багато переосмислили і зробили висновки. Можливо, хтось тільки загорівся бажанням стати вчителем, а хтось подивився на омріяну професію з усіх сторін. Виконуючи свої обов’язки, учні відчули наскільки відповідальна та нелегка вчительська праця. Можна сказати «вівці побували в шкурі вовків». Цей день приніс багато позитивних вражень та емоцій для учнів та учителів, адже кожен зміг проявити себе в улюбленій справі. Підсумки Дня самоврядування було підведено на спільному засіданні учнівського самоврядування, де всі могли поділитися враженнями від прожитого дня. А директор школи-гімназії Ілуєва Олена Станіславівна подякувала усім учням за колосально проведену роботу у підготовці до цього дня.