«Учитель року»

Дата: 10.02.2019 12:45

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Конкурс, як прожектор, висвітлює «нові землі» й особистості. І зміни над конкурсом начебто не владні. Це він, «Учитель року», примушує мінятись.
Всеукраїнський конкурс «Учитель року» проходить не в конкретний період часу, а протягом усього навчального року в різних містах України. Щорічно визначається п’ять номінацій. В цьому навчальному році номінації конкурсу були для вчителів основ здоров’я, географії, захисту Вітчизни, французької мови та вчителя інклюзивного класу. В Калинівській громаді виявили бажання брати участь у конкурсі 4 вчителя в номінації «Географія», «Основи здоров’я» та «Захист Вітчизни». Початок кропіткої роботи розпочався ще у вересні з реєстрації на платформі, потім була реєстрація на порталі Вінницької академії неперервної освіти і, нарешті, в січні-лютому - конкурсні випробування.
1 лютого 2019 року завершилися обласні конкурсні випробування для п’яти фіналістів номінації «Географія», серед яких була і вчитель географії
загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 м. Калинівка Панасюк Наталія В’ячеславівна. Інноваційність, харизму продемонстрували фіналісти під час
проведення уроків на останньому етапі конкурсних випробувань. Учні школи №4 імені Д.І. Менделєєва м. Вінниці підтримали і допомогли учасникам
змагань показати педагогічну майстерність сучасного вчителя. У підсумку Панасюк Наталія В’ячеславівна посіла ІІІ місце. Обласні змагання з «Захисту Вітчизни» та «Основ здоров’я» проводитимуться до 14 лютого. Бажаємо тримати успішний курс на творчому