Зі святом Олена Станіславівна!

Дата: 14.01.2019 11:18

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

12 січня свій ювілей святкувала чарівна людина - Ілуєва Олена Станіславівна директор ЗОШ 1-3ст. №2 - гімназії.
З нагоди такої події міський голова Анатолій Шамалюк, начальник міського відділу освіти Леонід Мацера та керівник КРОППОІНУ Олександром Гуліватим завітали у гості до школи, щоб привітати Олену Станіславівну з її ювілеєм.

Бути хорошим начальником дано не кожному, але вашому колективу з Вами дуже пощастило! Це справжній талант — бути таким професіоналом своєї справи. Від імені усієї громади вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо завжди залишатися такою ж уважною, життєрадісною, креативною, тактовною, цілеспрямованою, керівником, який вміє передбачати всі ситуації на два кроки вперед. Ми бажаємо Вам творчих успіхів та кар’єрного росту, сімейного благополуччя та звичайного людського щастя. Щоб Ваше особисте життя тільки надихало Вас до нових подвигів в роботі, а робота стимулювала до добробуту і комфорту у Вашому будинку. Вітаємо!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)