Урочисте відкриття ялинки 2018

Дата: 28.12.2018 10:57

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Вчора відбулось урочисте відкриття головної ялинки громади на центральній площі міста. Міська рада спільно з районним будинком культури організували чудове свято до мешканців міста, запальні пісні, чудова вистава і звичайно Дідусь мороз разом зі своєю онукою-красунею Снігуронькою.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Мер міста Анатолій Шамалюк привітах усіх присутніх з Новорічними та Різдвяними святами, побажав наснаги і щастя у 2019.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.
На святі були присутні і солодкі подаруночки, котрі отримали виступаючі колективи.
Ще раз вітаємо вас і щиро зичимо, дорогі друзі, щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна Різдвяна зоря об’єднає усіх нас — і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, — яскравим світлом незгасних людських чеснот та цінностей. Нехай в кожній родині панують мир і спокій. Будьмо оптимістами, будьмо будівничими добрих справ на користь України!