"Кожне завтра розпочинається уже сьогодні"

Дата: 23.12.2018 10:47

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Саме під такою назвою з 21 по 23 грудня 2018 року у м. Вінниця пройшов збір обласної Академії управлінської майстерності для лідерів учнівського самоврядування. ОТГ м.Калинівки представляли голова МШЛ, учень 11-А класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів #2-гімназії Басістий Роман та керівник МШЛ, педагог-організатор Калинівської ЗОШ І-ІІІ ?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.ступенів #2-гімназії Гунько Людмила Володимирівна. Академія управлінської майстерності була організована Департаментом освіти і науки Вінницької ОДА в особі Чорної О. та Лісогурської Т.І., Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА в особі Заболотної Н. та Кобися М., методистом ОЦТТУМ і координатором Вінницької обласної організації "Союз старшокласників "Лідер» Іриною Слободянюк. Для Лідерів ?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.учнівського самоврядування та керівників-координаторів було проведено різноманітні заходи, а саме: бесіда "Цькування у шкільних колективах (булінг): запобігання та подолання", яку провела інспектор патрульної поліції м. Вінниці О.Вотякова; майстер-клас з коперативної гри «Світ Громад», який був проведений у Вінницькому молодіжному центрі «Квадрат»; зустріч з викладачем ВДПУ, кандидатом філологічних наук Зелененькою І. - членом Національної спілки письменників, заступником голови Вінницької спілки письменників; тренінг "Хто такий лідер?"; бесіда "Робота за програмою Державотворець". На зібранні працював прес-центр, де учасники Академії створили плакат, на якому залишили свої побажання, враження, цілі та плани на майбутнє, які будуть втілювати в життя. Лідери достойно випробували свої знання та сили, змогли вжитися в ролі та об'єднатися громадою задля спільної перемоги. Усі присутні заходу збільшили коло друзів. На завершення зустрічі Лідери учнівського самоврядування отримали сертифікати учасників Академії управлінської майстерності.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.