6 проектів Калинівської об’єднаної територіальної громади перемогли!

Дата: 20.12.2018 15:16

?????????¶?µ?µ ???·???±???°?¶?µ?????µ

«Конкурсна рада 15 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад визначила переможців конкурсу, серед яких – 6 проектів Калинівської об’єднаної територіальної громади:
• «Реконструкція зовнішнього вуличного електричного освітлення по вулиці М. Грушевського в с. Прилуцьке Калинівського району Вінницької області»
• «Реконструкція зовнішнього вуличного електричного освітлення по вулиці Т. Шевченка та вулиці Механізаторів в с-щі Рівнинне Калинівського району Вінницької області»
• «Реконструкція зовнішнього вуличного електричного освітлення по вулиці Слобода в с. Дружелюбівка Калинівського району Вінницької області»
• «Реконструкція зовнішнього вуличного електричного освітлення по вулиці Комарова в м. Калинівка Вінницької області»
На впровадження цих проектів були виділені кошти з фонду конкурсу (обласного бюджету) у сумі 333 328,37 грн. та місцевих коштів у сумі 623 724,17 грн.