Вінницька область, Калинівський район

Волейбольні чемпіонки

Дата: 17.12.2018 16:32

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

З гарними результатами закінчили спортивний рік вихованки відділення волейболу ДЮСШ «Авангард» 15-16 грудня на кубку волейбольної ліги Вінниччини, участь в якому приймали 5 жіночих команд , а проходили змагання у спортивному залі Вінницького педагогічного університету ім. М. Коцюбинського. Наші дівчатка перемогли команди м. Гайсин – 2:0, дві команди обласного центру з рахунком 2:0, програвши команді ВК «Віннер» з рахунком 1:2, по різниці виграних партій, вибороли кубок області. Срібні нагороди у команди «МХБ-ВОСДЮСШ» м. Вінниця, бронзові у ВК «Віннер» м. Вінниця.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

До речі, ці команди приймають участь у першій лізі чемпіонату України. Склад нашої команди: Якушева Валерія, Буяльська Вікторія, Шекіладзе Оксана, Кравчук Каріна, Броновицька Анастасія, Вороняк Юля, Лужецька Варвара, Присяжнюк Софія, Захарчу Олена, Майсон Марина, Страшкевич Світлана. Тренери Дуніна Лариса та Васяк Тамара. А ще, у нас такі особисті досягнення: Буяльська Вікторія – краща зв’язуюча, Якушева Валерія – кращий різносторонній гравець.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.
Цей рік був успішним для відділення, дівчата 2004-2005 р.н. виграли чемпіонат України «Дитяча Ліга», чемпіонат України ФСТ «Колос», чемпіонат шкільної волейбольної ліги України у старшому віці. Неодноразово чемпіони області.
Тренери відділення і батьки спортсменок вдячні депутатам міськради та меру міста Шамалюку Анатолію Васильовичу за можливість приймати участь у різноманітних спортивних змаганнях на протязі року, та прославляти рідну Калинівську ОТГ на спортивній ниві.