Вінницька область, Калинівський район

Святу бути

Дата: 13.12.2018 16:16

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Наближаються чудові новорічні свята, зовсім скоро День Святого Миколая і усі дітлахи планети мріють про подарунки. Нажаль, не всі батьки можуть забезпечити своїх малюків , хтось через обставини, а хтось через небажання, тому наш обов’язок допомагати тим, хто потребує цього.
Сьогодні, 13 грудня допомогу від Калинівської міської ради отримували діти позбавлені батьківського піклування та сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах. Всього таких сімей 24, в котрих 59 діток, вони різних вікових категорій, але усі вони мріють про найщасливіші святкові дні. Тому працівниками міськради було подаровано солодкі пакуночки, макарони, цукор та інше. Загальна сума, котру витратили на купівлю цих товарів - 13 тис. 170 грн.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)