Зелена красуня у центрі уваги
Новорічні свята вже «на носі», передноворічний настрій поселяється у кожного з жителів Калинівської ОТГ, хтось вже починає діставати ялинкові прикраси, хтось купує нові гірлянди, адже хоче, щоб його домівка була найяскравіша, а хтось турбується про зелену красуню у центрі міста і нажаль розповсюджує хибні хвилювання серед містян. В соціальній мережі ходять чутки, що ялинка, котру нещодавно встановили у центрі має захмарну вартість, 80-100тис. грн, але звідки така інформація не зазначено, тому хочемо вас заспокоїти, дорогі калинівчани, з міського бюджету не витрачено ні копійки, колючу красу нам подарували, зробили сюрприз для громади меценати, котрі піклуються про нас, адже Новий Рік – одне з найголовніших свят у році.
А ось приклад того, яка ціна ялинки у інших містах:
Вінниця - Деревце з 4000 прикрас та ілюмінацією місту коштувало мільйон гривень.
Рівне– встановлення та оздоблення ялинки й дерев по сусідству – коштувало місту близько 400 тисяч.
Суми - ялина коштувала міському бюджету 1,54 мільйона.
Миколаїв - 22-метрове штучне деревце коштувало місту 2,8 мільйона.
Житомир - вона обійшлася Житомиру в 220 тисяч.
Запоріжжя - вартість деревця разом із гірляндами – 1,4 мільйона.
Хмельницький - Вартість 18-метрової хмельницької ялинки зі штучними гілками, металевою підставкою та антивандальною огорожею – 490 тисяч.
Кропивницький - Його вapтість склaлa 308 тисяч гривень.