Вінницька область, Калинівський район

Дата: 24.10.2018 10:27

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Ми з гордістю вшановуємо подвиг нескорених українців і висловлюємо слова щирої вдячності людям, які захищали соборність і незалежність України в ХХ столітті і продовжують її відстоювати в ХХІ столітті. Дякуємо за подвиг і вірність Україні військовим Національної Гвардії та Збройних сил України, і зокрема батькам учнів, котрі були і є учасниками неоголошеної війни на сході України.
Тож з нагоди Дня захисника України й з метою вшанування всіх українських воїнів, у Калинівській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 , 24 жовтня, відбувся шкільний захід, який організовували учні 10-А класу.Захід пройшов піднесено та урочисто, де вшанували пам'ять військових, які загинули у зоні АТО.
Також учні 5-8 класів взяли участь в конкурсі колективної пісні "Співуча Україна", де всі учасники були нагороджені в різних номінаціях

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)