Вінницька область, Калинівський район

Всесвітній День ґудзиків

Дата: 16.11.2018 10:21

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

16 листопада – Всесвітній День ґудзиків. Про ґудзик ми згадуємо найчастіше тоді, коли він відривається і губиться. Добре, якщо його вдається підловити за тоненьку ниточку і заховати до кишені. А буває й так, що гарні ґудзики хтось знаходить і залишає собі "на щастя" або й збирає цілу колекцію. Так, приміром, герой роману Юрія Винничука "Цензор снів" мав таке велике захоплення - він потайки відрізав ґудзики з одягу відомих людей, пришивав до них папірчики із написом, кому цей ґудзик належав і коли було його знайдено та тримав свою колекцію у пуделочку (в коробочці), якою вельми пишався. Учнівське самоврядування «ІНТТАЛ» Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії у Всесвітній день ґудзиків провели майстер – клас для учнів 1-4 класів. Ініціаторами проведення стали: Стахов Максим, Печенюк Маша, Яремчук Анастасія та Нагірняк Владислава. Учні навіть не сподівалися, що ідея відзначити Всесвітній день ґудзика викличе такий інтерес у учнів початкових класів. Діти із великим зацікавленням слухали та робили цікаві поробки з ґудзиків. Завершився майстер – клас виставкою поробок, а найкращі поробки були відзначені грамотами. Найкращими поробками стали роботи таких учнів: Курдибанського Назарія, Гальчинської Крістіни, Бориса Павла – учні 4-Г класу, Міщука Івана – учень 4 – В клас, Головащенко Аліни, Лисюк Софії – учні 4 – А класу.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)