Радіодиктант до Дня української писемності у ЗОШ №2-гімназії

Дата: 09.11.2018 14:01

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

9 листопада - День української писемності та мови. Відзначають його на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Саме з нього, вважають дослідники, і починається писемна українська мова. Традиційно, напередодні цього дня в Калинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2-гімназії  пройшли заходи  під гаслом  «Моє диво калинове, кохана українська мово!», а саме: виставка стінгазет (переможцями стали: І місце – 9 – Б клас (класний керівник Димнич М.В.), ІІ місце – учениця 5 – А класу Мельничук Вікторія, ІІІ місце – учениця 5 – Б класу Коляденко Дарина), вчителями української мови та літератури Гук-Сатайкіною та Крисюк А.А. було проведено виховний захід для учнів 10-11 класів на тему «Мова – багатство народу». Метою всіх проведених заходів було: донести до учнів красу і багатство української мови; формувати відчуття краси рідної мови; розвивати мовленнєві здібності учнів; збагачувати словниковий запас; виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.

У День української писемності та мови «Українське радіо» провело традиційний диктант національної єдності на тему «Крила України». Традиційно текст радіодиктанту готував і диктував доцент Київського університету ім. Б. Грінченка Олександр Авраменко. Учні 10-11 класів та учителі школи-гімназії підтримали мовний флешмоб, а написані роботи сфотографували та відправили на електронну адресу rd@nrcu.gov.ua.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)