Вінницька область, Калинівський район

День писемності у ЗОШ №4

Дата: 09.11.2018 12:56

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

8-9 листопада у ЗОШ І-ІІ ст. №4 м. Калинівка вчителями української мови та літератури Костюк О. П. та Пасічняк В. В. проведено низку заходів до Дня української писемності та мови. Проведено учнями 8-9 класів мовно-літературну композицію "Від сопілки - до слова, від слова - до мови". Учні 3-4 класів змагалися у конкурсі "Кращий знавець української мови". Для учнів 6-7 класів проведено мовну гру-конкурс "Слово до слова складається мова". Також організовано лінгвістичну палеонтологію "Крізь призму слова"(8-9 клас).
9 листопада проведено конкурс стіннівок до Дня української писемності та мови. Учні розгадували ребуси, кросворди, шаради, лінгвістичні задачі.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)