Вінницька область, Калинівський район

Капітальні зміни

Дата: 16.10.2018 10:24

???????????????????»???????????° ???????????? ???????°???»???????????????????????????????° ???????????????????????° ???????°???????°.

Капітальний ремонт тротуару по вул. Возз’єднання (між буд. №18 та ЗОШ №2) та капітальний ремонт дорожнього покриття проїзду від вул. Маяковського до був. №12 по вул. Возз’єднання майже закінчений. Мешканці уважно спостерігають за роботою, адже тепер вони зможуть спокійно ходити по рівному покриттю, кататись на велосипедах і проїжджати машинами.

А двоє місцевих хлопчаків вже тестують покриття і помітно задоволені, чекають закінчення, щоб скоріше покататись на велосипедах.
Всього витратили коштів на капітальний ремонт тротуару по вул. Возз’єднання (між буд. №18 та ЗОШ №2) – 548 тис 690 грн, а на капітальний ремонт дорожнього покриття проїзду від вул. Маяковського до був. №12 по вул. Возз’єднання – 1 млн 436 тис.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)