Вінницька область, Калинівський район

Спортивні досягнення ДЮСШ "Авангард"

Дата: 22.10.2018 10:10

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

18-20 жовтня в Вінниці пройшов завершуваний офіційний турнір з баскетболу в поточному році, серед дітей. Змагалися юнаки вікової категорії 2007 року народження і молодше. Команда ДЮСШ "Авангард" виборола срібні нагороди, здолавши на своєму шляху однолітків спортивних шкіл м. Козятин (34-26) та м. Бар (29-23).

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

У фінальному протистоянні ми поступилися команді Вінниці. Протягом всієї гри трималась інтрига. Господарі намагалися передувати в рахунку, але «авангардівці» щоразу скорочували відстань до мінімуму. В третій чверті, втративши лідера Мусієнко Владислава за перебір фолів, наші хлопці продовжували боротися і залишалися на відстані трьох очок. В останній чверті нам забракло влучності. М'яч відмовлявся опускатися в кошик. Лише Вадим Каракой двома кидками з середньої відстані дав нам надію на порятунок. Але цього було замало. Суперник забив більше. В підсумку 38-28 на користь МСДЮСШОР.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)