Калинівська міська рада передала українським захисникам ще вісім зарядних пристроїв «Bandera Power»

Дата: 24.04.2024 11:11

Фото без описуЩе вісім зарядних пристроїв «Bandera Power» передала Калинівська міська рада військовим. Сучасне обладнання забезпечує незалежне живлення різної техніки для військових, що суттєво покращує ефективність ведення війни та комунікації між підрозділами, тому на нього є запит у наших захисників.

-З початку повномасштабної війни ми передали нашим військовим вже сотні таких зарядних пристроїв, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Заявки на них продовжують надходити й ми постійно їх виконуємо. Окрім цього зараз надходить багато замовлень на спецобладнання та будівельні матеріали для будівництва фортифікаційних споруд. Готуємо й великодні гостинці для наших захисників.