Калинівська міська рада передала чергову партію будівельних матеріалів українським захисникам

Дата: 23.04.2024 14:00

Фото без описуДо Калинівської міської ради звернулося командування однієї з військових частин з проханням надати будівельні матеріали для потреб військових. Цього разу українським захисникам передали євро-руберойд, руберойд підкладний, мастику дисперсійну на водній основі бітумну, скраплений газ, цементний розчин, саморізи, дюбеля, відливи оцинковані.

-Ми передали чергову допомогу нашим захисникам і надалі продовжуватимемо по можливості допомагати нашим військовим, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. – У наших військових виникають різні потреби й ми намагаємося усіх їх задовольнити. Віримо у ЗСУ та у нашу Перемогу.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису