Черговий гостинець від калинівської громади передали пораненим захисникам

Дата: 02.04.2024 15:55

Фото без описуВже традиційно представники Калинівської громади відвідали поранених захисників, які проходять лікування в одному з медичних шпиталів Вінниччини.

Завдяки нашим оборонцям школярі мали «спокійні канікули»! – саме під такою назвою перед весняними канікулами діти провели благодійну акцію, аби подякувати нашим воїнам.

Працівниця відділу освіти, молоді та спорту Світлана Каракай, директорка ліцею №2 Світлана Гетьман та директорка дошкільного навчального закладу ясла-садок №1 м.Калинівка Віталіна Сапунова від школярів та всієї громади подякували нашим відважним захисникам, побажали найшвидшого одужання та передали смачні гостинці.

-З початку російської агресії проти нашої країни педагогічна, батьківська та учнівська родини громади відгукуються та активно долучаються до волонтерської діяльності та всебічної допомоги захисникам. - зазначила Світлана Гетьман. -  Дітям дуже важливо відчувати свою причетність до захисту країни, зробити свій маленький внесок. Саме тому вони постійно приходять з подібними ініціативами. У нас є учні, батьки яких служать у ЗСУ, знаходяться на передовій, отримали поранення. Діти прагнуть допомагати всім українським військовим, показати свою любов та вдячність.