На війні загинув житель Дружелюбівки Сергій Хоменко

Дата: 26.03.2024 09:18

Фото без описуКалинівська громада знову у скорботі. У ніч на 22 березня на Донеччині загинув відважний захисник України, молодший сержант Сергій Хоменко.

Сергій Хоменко народився 5 жовтня 1979 року у с.Дружелюбівці Калинівського району. Після закінчення місцевої школи навчався на водія у Гущинецькому ВПУ №32. Тривалий час працював на залізниці.
Впродовж 2015 – 2016 років захищав цілісність та незалежність України на Сході. Пройшов військовий вишкіл в зоні ООС.

До початку повномасштабного вторгнення в Україну Сергій Хоменко працював у приватній фірмі. Був мобілізований до війська 24 березня 2022 року. Й до останнього свого подиху залишався вірним військовій присязі.

У вічнім смутку та печалі у Героя залишилися мама, дружина, двоє дітей та сестра.

Загибель Сергія Хоменка – це непоправна втрата не тільки для нашої громади, але і для України. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття родині загиблого Героя. Низько схиляємо голови у глибокій скорботі.

Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Поховають Сергія Хоменка 27 березня у Дружелюбівці. Прохання до жителів Калинівської громади орієнтовно об 11:00 створити коридор слави від машинобудівного заводу до центру Калинівки, а потім – по Дружелюбівці. Чин похорону розпочнеться о 13.00 в будинку загиблого Героя по вул. Пантелеймона Куліша, 28. Вічна та світла пам'ять Герою, який віддав своє життя за Україну, за кожного з нас.