Розпочалася 758 доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 22.03.2024 08:29

Фото без описуУ ніч на 22 березня росія запустила крилаті ракети по Україні, через що у низці областей прогриміли вибухи. Як повідомило керівництво Вінницької обласної військової адміністрації, є влучання в об’єкт критичної інфраструктури у Вінницькій області.

Головною ціллю ракетної  атаки були об'єкти енергетики, росіяни хотіли влаштувати блекаут в Україні, почалися перебої зі світлом, повідомив голова Міненерго Герман Галущенко. На жаль, в наслідок обстрілу України є загиблі та поранені. Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним загиблих та закликає жителів Калинівської громади не ігнорувати сигналів повітряної тривоги.

За інформацією Генерального штабу Збройних Сил України, протягом останньої доби відбулося 74 зіткнення з ворогом.

Зазначається, що бойові дії пройшли у близькості до 120 населених пунктів в різних областях, зокрема Чернігівській, Сумській, Харківській, Луганській, Донецькій, Запорізькій, Дніпропетровській, Херсонській та Миколаївській.

Авіація здійснила удари по 7 районах, де були сконцентровані військові та військово-технічні об'єкти, а також знищила 2 зенітно-ракетні комплекси противника.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 22  березня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,10 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук