Привітання Калинівського міського голови із Днем українського добровольця

Дата: 14.03.2024 08:42

Фото без описуШановні добровольці, прийміть щиросердні вітання із Днем українського добровольця. Ви – приклад для наслідування усіх українців. Ви першими за покликом душі та серця стали на захист своєї країни. Ви – справжні Герої, лицарі духу, добра та відданості.

Не заради орденів, а за покликом сердець взялися за зброю, коли над Україною нависла смертельна загроза.

10 років тому добровольці зупинили першу московську гібридну навалу. Сьогодні добровольці знову на передовій повномасштабної війни. Стоять на смерть заради перемоги над рашистським агресором.

Вдячні тим, хто був у перших рядах Героїв-добровольців у 2014 році. Тим, хто у 2022 році знову добровольцями стали на захист Вітчизни. Вклоняємося перед вашою мужністю.

Вічна пам'ять та Царство Небесне загиблим Героям. Вони золотими літерами вписали свої імена в історію України.

Зі святом вас, Герої! Міцного здоров’я, лицарської звитяги й Господнього захисту!

Миру всім нам після Перемоги над московським злом! Слава Україні!

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук