Розпочалася 741 доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 05.03.2024 08:31

Фото без описуросійська армія вкотре атакувала Україну дронами-камікадзе Shahed-136 у ніч проти 5 березня. Військові заявляють, що загалом ворог випустив 22 безпілотники з району Балаклави у тимчасово окупованому Криму. Бойову роботу вели зенітники та мобільні вогневі групи. Силам протиповітряної оборони вдалося збити 18 «шахедів» на Одещині.

Найбільша кількість бойових зіткнень з росіянами була зафіксована в районах Авдіївки та Мар'їнки. Загалом за минулу добу на фронті сталося 74 бойові зіткнення. На Авдіївському напрямку Сили оборони відбили 28 атак у районах Новоселівки, Бердичів, Тоненького, Первомайського та Невельського.

Також провалилися 22 штурми в районах Георгіївки, Новомихайлівки, Водяного, Пречистівки та Урожайного під Мар'їнкою.

Біля Кремінної українські воїни відбили чотири штурми в районах Тернів та Білогорівки.

Під Бахмутом ЗСУ відбили шість атак у районах Андріївки, Іванівського та Кліщіївки.

На Запоріжжі невдалою була атака противника на Роботине. На лівому березі Дніпра на Херсонщині українські підрозділи утримують плацдарм у Кринках, відбили два штурми.

Українська авіація завдала ударів по восьми районах зосередження особового складу та одній наземній станції управління безпілотниками. Знищено одну керовану авіаційну ракету Х-59. Ракетники вразили три райони зосередження армії рф, засіб протиповітряної оборони та шість артилерійських систем.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 5 березня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,13 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук